В облдержадміністрації обговорили проблеми у діяльності новостворених ОСББ – ВІЛЬШАНКА СЬОГОДНІ

В облдержадміністрації обговорили проблеми у діяльності новостворених ОСББ

На днях перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко провів засідання обласної координаційної ради з питань створення та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Члени координаційної ради обговорили декілька найактуальніших проблемних питань, які виникають на початку діяльності новостворених об’єднань: взаємовідносини ОСББ з підприємствами-надавачами комунальних послуг, надання довідок про склад сім’ї, зміну місця реєстрації, що раніше здійснювали ЖЕКи, передача в користування ОСББ земельних ділянок, на яких зведено будинки, повідомляє сайт ЄЛІСАВЕТ з посиланням на Кропивницьку ОДА
Варто зазначити, що засідання обласної координаційної ради відбулося напередодні засідання Національної ради з питань діяльності ОСББ, на якому також розглядатимуть проблемні моменти, що виникають у регіонах.
– Ми повинні супроводжувати процес створення ОСББ, допомагати в питаннях діяльності цих об’єднань та у вирішенні проблем, які виникають стосовно утримання житлового фонду, при підготовці до опалювального сезону, з укладанням відповідних договорів. Керівники ОСББ мають знати алгоритм дій при виникненні проблемних ситуацій, – зауважив Сергій Коваленко на початку засідання.
На сьогодні, за словами директора департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації Ольги Довжук, в області функціонує 312 ОСББ, на утриманні яких перебуває 359 житлових будинків. 143 об’єднання співвласників створено лише цього року, що свідчить про хорошу динаміку. Взагалі з формою управління визначилися 723 багатоповерхових будинки, що складає 22% від їх загальної кількості. Найкращі показники в області щодо створення ОСББ у Знам’янці – 69 об’єднань, що утримують 47% усіх будинків.
Під час розгляду питання взаємовідносини ОСББ з підприємствами-надавачами комунальних послуг, голови новостворених об’єднань співвласників звернули увагу на проблему укладання договорів з ПАТ “Кіровоградобленерго”, зокрема на вимогу стовідсоткового авансового платежу за надання послуг. За словами комерційно директора компанії Олега Соловйова, в “Кіровоградобленерго” ідуть на поступки ОСББ і вимагають лише вчасно сплачувати за спожиту електроенергію – без передплат. Загалом цю проблему необхідно врегульовувати на рівні центральних органів влади.
Питання надання довідок про склад сім’ї, зміну місця реєстрації, що раніше здійснювали ЖЕКи (картотеки передали до органів місцевого самоврядування), поки що члени новостворених ОСББ вирішують “в ручному режимі” – створюють власну картотеку шляхом поквартирного опитування, на основі якої і видають довідки. Таким чином, визначено тимчасовий алгоритм дій, який в подальшому буде відпрацьовуватися.
Багато нарікань у очільників ОСББ виникає і стосовно користування землею, на якій зведено будинок, та прибудинковою територією. Зокрема, проблеми виникають у випадках, коли в приміщеннях розташовано торгові заклади, власники яких вже оформили право власності на землю. Це питання має бути врегульоване законодавчо, тому теж буде враховано при підготовці відповідного звернення до центральних органів влади.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Leave a comment

Your email address will not be published.


*